Strona tworzenie stron warszawa ( tworzeniestronwarszawa.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Tworzenie stron www

Tworzenie stron  Warszawa ( tworzeniestronwarszawa.pl ) specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stron internetowych, serwisów internetowych, rozwiązań e-commerce (sklepy internetowe), oraz kompleksowa obsługa informatyczna oraz marketingowa naszych klientów.

Firma specjalizuje się w wdrażaniu nowych technologii internetowych. Naszą specjalnością są Systemy Zarządzania Treścią (system CMS), które od kilku lat wdrążamy na strony naszych klientów, pozwalają one naszym klientom na osiągnięcie kontroli nad swoim wizerunkiem w internecie.

Wspieramy zarówno duże, korporacyjne serwisy jak i strony www prywatnych przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Tworzymy projekty stron dostosowane do indywidualnych potrzeb konsumenta. Charakteryzuje nas elastyczność przy realizacji projektów, w kwestiach wizualnych oraz technicznych, jesteśmy w stanie dostosować wybrany system administracyjny do potrzeby klienta.

W ofercie firmy znaleźć można realizacje projektów graficznych np.: plakatów, ulotek, wizytówek, logotypów, rollupów oraz innych materiałów reklamowych jak i fotografia reklamowa (fotografia produktów) bądź wizualizację obiektów 3D.

System zarządzania treścią (ang. Content Management System - CMS) Umożliwia łatwe dodawanie treści oraz zdjęć na stronę WWW. Dodawanie treści do systemu administracyjnego CMS (do strony internetowej) odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów dla użytkownika, zazwyczaj w postaci strony WWW, która dostosowujemy dla każdego klienta na indywidualne życzenie dzięki czemu dodanie treści na stronie przez administratora jest proste i szybkie w obsłudze.

Nasze Rozwiązania oparte są o sprawdzone i rozwijane od ponad 10-ciu lat oprogramowanie (BxM Administrator – System CMS) pozwalające na zarządzanie dużą liczbą stron i sklepów internetowych. System pozwala naszym klientom na kontrolę nad sferą merytoryczną serwisów WWW skracając tym samym czas potrzebny na dodanie treści do strony.

W skład oferty podstawowej wchodzą 3 wersje administracyjne:
1. Wersja podstawowa WebPanel Lite - Wizytówka strony (strona internetowa od 1 do 6 podstron)
2. Wersja ponad podstawowa Standard - Podstawowa wersja (strona internetowa do 16 podstron)
3. Wersja pół zaawansowana WebPanel Small Business - Wersja ponad podstawowa (z możliwością dodawania dodatkowych modułów)


Nasi graficy stworzą dla Państwa unikalną grafikę strony, dostosują system administracji do potrzeb strony tak aby obsługa nie sprawiła kłopotów, po realizacji każdego zlecenia udzielamy nieodpłatnego przyuczenia na którym dowiedzą się Państwo wszystkich zagadnień związanych z obsługą strony.

Do klientów z Warszawy i okolic podjeżdżamy w w celu przedstawienia oferty. Nie czekaj zadzwoń i umów się na spotkanie.

Zrealizowaliśmy ponad 250 stron, sklepów i projektów graficznych które umieściliśmy w dziale Realizacje
Poniżej kilka przykładowych stron z zastosowaniem systemu CMS WebPanel:


tworzenie stron warszawa - zadzwon do nas
Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami, nasz przedstawiciel pomoże w doborze najlepszej oferty dla twojej Firmy.

Spójna, przejrzysta, nastawiona na cel biznesowy. Taka powinna być Twoja strona internetowa. Każdy element na stronie ma za zadanie wspomagać rozwój Twojej Firmy w sieci.

Zadzwoń i dowiedz się więcej:
(+48) 537 48 48 44
tworzenie stron internetowych warszawa
 
Skontaktuj się z Nami

Skontaktuj się z Nami, nasz przedstawiciel pomoże w doborze najlepszej oferty dla twojej Firmy.

Spójna, przejrzysta, nastawiona na cel biznesowy. Taka powinna być Twoja strona internetowa. Każdy element na stronie ma za zadanie wspomagać rozwój Twojej Firmy w sieci.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: (+48) 537 48 48 44
Bizness plan
To przede wszystkim realizowanie założen naszych klientów i dążenie do osiągnięcia najlepszych wyników

Każda możliwość zwiększenia zasięgu twojej firmy jest na wagę złota. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to nieocenione źródło dochodów. Bądź krok przed konkurencją.

Mobilności stron www
Nasze projekty cechuje indywidualne podejście i wyjątkowość
Marketing społecznościowy
Nasza wiedza i diświadczenie zostały zbudowane na wieloletnim pracy w branży reklam internetowych.
Formularz kontaktowy
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie.