Strona tworzenie stron warszawa ( tworzeniestronwarszawa.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Opieka nad stroną i sklepem www

Dodatkowa opieka techniczna nad sklepem www.

Po stworzeniu strony www, nie pozostawiamy klienta samemu sobie. Jako jedni z nielicznych proponujemy opcje współpracy dodatkowej.

Rozumiemy, że są klienci, którzy nie chcą nakładać na siebie dodatkowych obowiązków i wolą zlecić prowadzenie strony firmie zewnętrznej. To dla nich przygotowaliśmy usługę dodatkowej opieki technicznej.

Wprowadzając zmiany na stronie staramy się wybierać takie rozwiązania, które zapewniają klientowi łatwość administrowania i aktualizacji treści na stronie. Zdajemy sobie sprawę, że czasem klient nie chcąc nakładać na siebie dodatkowych obowiązków. Dlatego proponujemy opiekę techniczną nad całością merytoryczną oraz programistyczną za dodatkową opłatą miesięczną uzależnioną od wagi projektu. Możemy przejąć wszystkie obowiązki związane z utrzymaniem i aktualizacją strony.

My odpowiadamy za stronę internetową odciążając Państwa. Aktualizujemy, dokonujemy na podstawie materiałów powierzonych zmiany w projekcie. Na dodatkową opiekę techniczną nad stroną podpisujemy umowę na minimum jeden rok.
Klientom ambitnym, proponujemy możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności poprzez dodatkowe szkolenie.

Osoby, które sami zechcą dbać o administrowanie proponujemy osobiste szkolenia specjalistyczne. Nasz specjalista podjedzie do Państwa w omówionym terminie i odpowie na wszystkie nurtujące pytania z dziedziny Administracji stroną oraz Pozycjonowania, i technik stosowanych przez firmy dla osiągnięcia wysokiej pozycji w przeglądarce Google.

Szkolenie możemy przeprowadzić w dogodnym dla Państwa terminie i w miejscu, w celu ustalenia daty spotkania zachęcamy do kontaktu telefonicznego w dziale Kontakt.


tworzenie stron warszawa - zadzwon do nas
Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami, nasz przedstawiciel pomoże w doborze najlepszej oferty dla twojej Firmy.

Spójna, przejrzysta, nastawiona na cel biznesowy. Taka powinna być Twoja strona internetowa. Każdy element na stronie ma za zadanie wspomagać rozwój Twojej Firmy w sieci.

Zadzwoń i dowiedz się więcej:
(+48) 537 48 48 44
tworzenie stron internetowych warszawa
 
Skontaktuj się z Nami

Skontaktuj się z Nami, nasz przedstawiciel pomoże w doborze najlepszej oferty dla twojej Firmy.

Spójna, przejrzysta, nastawiona na cel biznesowy. Taka powinna być Twoja strona internetowa. Każdy element na stronie ma za zadanie wspomagać rozwój Twojej Firmy w sieci.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: (+48) 537 48 48 44
Bizness plan
To przede wszystkim realizowanie założen naszych klientów i dążenie do osiągnięcia najlepszych wyników

Każda możliwość zwiększenia zasięgu twojej firmy jest na wagę złota. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to nieocenione źródło dochodów. Bądź krok przed konkurencją.

Mobilności stron www
Nasze projekty cechuje indywidualne podejście i wyjątkowość
Marketing społecznościowy
Nasza wiedza i diświadczenie zostały zbudowane na wieloletnim pracy w branży reklam internetowych.
Formularz kontaktowy
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie.