Strona tworzenie stron warszawa ( tworzeniestronwarszawa.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Tworzenie sklepów www

Jesteśmy świadomi odmiennych potrzeb naszych klientów wynikających z zakresu prowadzonych przez nich działalności, oraz odmiennej charakterystyki poszczególnych branż. Dlatego też każdy sklep internetowy wykonany przez nas jest ściśle dostosowany do potrzeb każdego klienta , posiada unikalną szatę graficzną. System administracyjny jest skonstruowany w taki sposób aby obsługa przy dodawaniu dużych ilości produktów była prosta w obsłudze. W naszym systemie do obsługi sklepów WWW zastosowaliśmy możliwość kadrowania zdjęć do wielkości ustalonej przez grafika na etapie tworzenia grafiki. Oprogramowanie tego typu ułatwia dodawanie zdjęć, dzięki naszemu programowi to system kadruje, przycina i pomniejsza fotografie dziki czemu zdjęcia produktu zawszę będą tej samej wielkości i odpowiednio przycięte na życzenie Klienta.

Coraz chętniej kupujemy online. Bez wychodzenia z domu, bez dźwigania ciężkich toreb oraz tracenia cennego czasu. Sklepy internetowe proponują nam zupełnie nową jakość robienia zakupów, z której możemy swobodnie korzystać o każdej porze dnia i nocy, cenny w sklepach internetowych również są konkurencyjne co wpływa na większe obroty Firmy. Aktualnie nawet Duże firmy posiadające wiele sklepów firmowych większą część zysków gromadzi z sprzedazy internetowej. Sprzedaż internetowa jest tańsza nie trzeba wiele osób a zarazem dobrze przemyślany sklep internetowy może przyczynić się do zwiększenia obrotów nawet o ponad 100%. Z myślą o wygodzie Państwa klientów oferujemy projektowanie i tworzenie sklepów internetowych, które posiadają przyjazna szata graficzna oraz intuicyjną nawigację po menu. Dodatkowym atutem naszych rozwiązań jest prosta obsługa i bogata funkcjonalność, którą dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta i każdego rodzaju sklepu.

Pomagamy budować skuteczne biznesy on-line, dzięki naszemu 10-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podwoić a nawet potroić Państwa zyski z sprzedaży przez internet. Oferujemy Państwu kompleksową realizację sklepu internetowego. Bezpieczeństwo dokonywania zakupów, przyjazną i intuicyjną nawigację i atrakcyjny projekt graficzny sklepu. Projektowanie sklepów WWW to zarówno kreacja wizerunku oraz indywidualna funkcjonalność systemu CMS.

Działamy w współpracy z naszymi klientami tworząc, wygodne i dopracowane systemy, a każdego naszego klienta traktujemy wyjątkowo i indywidualnie.

Sklepy internetowe stworzone przez tworzenie-stron-warszawa.pl charakteryzują się:
 1. strony edytowalne stałe: regulamin, kontakt itp.
 2. w sklepie jest możliwość dodania dowolnej ilości producentów i produktów,
 3. sklep może posiadać wiele podstron takich jak: O nas, Kontakt, Regulamin itp.,
 4. produkty można dodawać do dowolnych pod-kategorii,
 5. można definiować dowolne parametry (dodawać opis, własny numer produktu, cenę cenę promocyjną)
 6. do każdego produktu można oprócz głównego zdjęcia dodać kolejne 3 niezależne fotografie,
 7. system kadrowania i dopasowywania zdjęć umożliwia na szybkie dodawania produktów bez ustalania ich wielkości (system sam kadruje i przycina dostosowując wielkość produktu do wielkości ustalonej przez Państwo),
 8. przeglądanie historii zamówień,
 9. pamiętanie koszyka,
 10. system tworzenia promocji
 11. dział promocje,
 12. dział wyślij produkt do znajomego,
 13. newsletter,
 14. możliwość dodawania promocji dla przedziałów kwot zakupów
 15. kontakt z Support.

Podane powyżej możliwości tworzonych przez nas sklepów są znacznie okrojone, mają funkcje jedynie przedstawienia Państwu głównych możliwości. Zdajemy sobie sprawę że każdy z Państwa ma różne przemyślenia co do sposobu funkcjonowania Sklepu. Dziesięć lat na rynku programistycznym pozwala nam zaproponowanie nawet najśmielszych możliwości działania aplikacji, jednak należy kierować się tworząc sklep internetowy sprawdzonymi, znanymi i akceptowanymi przez internautę metodami zakupu, które możemy zaproponować po analizie Państwa działalności.

Stworzyliśmy już ponad 250 projektów stron internetowych, sklepów www i projektów graficznych większość z nich dostępna jest na podstronie Realizacje stron.


tworzenie stron warszawa - zadzwon do nas
Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami, nasz przedstawiciel pomoże w doborze najlepszej oferty dla twojej Firmy.

Spójna, przejrzysta, nastawiona na cel biznesowy. Taka powinna być Twoja strona internetowa. Każdy element na stronie ma za zadanie wspomagać rozwój Twojej Firmy w sieci.

Zadzwoń i dowiedz się więcej:
(+48) 537 48 48 44
tworzenie stron internetowych warszawa
 
Skontaktuj się z Nami

Skontaktuj się z Nami, nasz przedstawiciel pomoże w doborze najlepszej oferty dla twojej Firmy.

Spójna, przejrzysta, nastawiona na cel biznesowy. Taka powinna być Twoja strona internetowa. Każdy element na stronie ma za zadanie wspomagać rozwój Twojej Firmy w sieci.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: (+48) 537 48 48 44
Bizness plan
To przede wszystkim realizowanie założen naszych klientów i dążenie do osiągnięcia najlepszych wyników

Każda możliwość zwiększenia zasięgu twojej firmy jest na wagę złota. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to nieocenione źródło dochodów. Bądź krok przed konkurencją.

Mobilności stron www
Nasze projekty cechuje indywidualne podejście i wyjątkowość
Marketing społecznościowy
Nasza wiedza i diświadczenie zostały zbudowane na wieloletnim pracy w branży reklam internetowych.
Formularz kontaktowy
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie.