Strona tworzenie stron warszawa ( tworzeniestronwarszawa.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Oferta strony flash

Strony wykonane w technologi FLASH cechują się dużą dynamiką animacji, (animowane menu, animowane przejścia między stronami, ruchome elementy na stronie, ruchome logo, dodawanie dźwięku po najechaniu myszką) ich zaletą jest iż automatycznie stają się również prezentacjami multimedialnymi, które po przeróbce można nagrywać na płyty DVD, oraz na inne nośniki, lub płyty CD w postaci wizytówki multimedialnej, które również oferujemy naszym klientom. Jest to dobry sposób reklamy firmy w internecie, zaprezentowania jej na spotkaniach, targach i konferencjach. Strona wykonana w technologii FLASH można otworzyć na zwykłym komputerze gdyż jej kod spreparowany i wyświetlany bez potrzeby urzywania dodatkowego oprogramowania (skomplikowanej struktury serwera jak w przypadku stron z administracją w języku PHP, SQL).

Ogromną wadą stron wykonanych w FLASH jest ich niekompatybilność z większością przeglądarek w tym z Google. Przeglądarki nie mogą odczytać treści strony przez co katalogowanie lub pozycjonowanie jest niemożliwe. Kolejną wadą stron w FLASH jest brak podstron, cała strona wyświetla się jako jedna podstrona co wpływa na niską pozycje w wyszukiwarkach dla których kluczowe jest posiadanie wielu podstron na stronie, które są rozczytywane przez robota Google.

Do wad można również dodać fakt iż strona w Flash nie wyświetla się w iPadach, iPhonach oraz innych urządzeniach Apple. Firma Apple nie sprzyja technologii Adobe Flash wręcz jest jej przeciwnikiem i skutecznie z nią walczy promując dużo cięższy w programowaniu język Java Script do elementów ruchomych na stronę www.

W celu poznania więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.


tworzenie stron warszawa - zadzwon do nas
Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami, nasz przedstawiciel pomoże w doborze najlepszej oferty dla twojej Firmy.

Spójna, przejrzysta, nastawiona na cel biznesowy. Taka powinna być Twoja strona internetowa. Każdy element na stronie ma za zadanie wspomagać rozwój Twojej Firmy w sieci.

Zadzwoń i dowiedz się więcej:
(+48) 537 48 48 44
tworzenie stron internetowych warszawa
 
Skontaktuj się z Nami

Skontaktuj się z Nami, nasz przedstawiciel pomoże w doborze najlepszej oferty dla twojej Firmy.

Spójna, przejrzysta, nastawiona na cel biznesowy. Taka powinna być Twoja strona internetowa. Każdy element na stronie ma za zadanie wspomagać rozwój Twojej Firmy w sieci.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: (+48) 537 48 48 44
Bizness plan
To przede wszystkim realizowanie założen naszych klientów i dążenie do osiągnięcia najlepszych wyników

Każda możliwość zwiększenia zasięgu twojej firmy jest na wagę złota. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to nieocenione źródło dochodów. Bądź krok przed konkurencją.

Mobilności stron www
Nasze projekty cechuje indywidualne podejście i wyjątkowość
Marketing społecznościowy
Nasza wiedza i diświadczenie zostały zbudowane na wieloletnim pracy w branży reklam internetowych.
Formularz kontaktowy
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie.