Strona tworzenie stron warszawa ( tworzeniestronwarszawa.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

projektant wnętrz

Realizacja strony internetowej dla: projektant wnętrz
tworzenie stron warszawaTworzenie stron internetowych Warszawa projektant wnętrztworzenie stron warszawa
scian.art6.pl
Adres strony: scian.art6.pl
Art6ścian to pracownia projektowania wnętrz domów, mieszkań, apartamentów, loftów, a także wnętrz użyteczności publicznej jak np: kawiarnie, sklepy.

Na pierwszym miejscu stawiam wygodę oraz potrzeby moich klientów, wedle których tworzę przestrzeń, łączącą funkcjonalność, estetykę i niebanalne pomysły. Zestawiam ze sobą różne formy, fakturę, kolor tak aby każde wnętrze było indywidualne i niepowtarzalne.

Projektowanie i aranżacja wnętrz jest moją pracą, ale przede wszystkim pasją i hobby. Przy pracy wykorzystuję nabytą wiedzę, stale poszukuję nowych inspiracji i pomysłów. Interesuję się tym co nowe w świecie wnętrz.

Wykształcenie zdobyłam w Policealnym Studium Plastycznym, ukończone tytułem artysta plastyk, dalszą naukę kontynuowałam na kierunku Architektury Wnętrz w WSEIZ w Warszawie, ukończoną tytułem inżyniera, a obecnie na studiach magisterskich na kierunku Projektowanie Architektury Wnętrz w Łodzi.

Zapraszam do obejrzenia wybranych moich prac w zakładce projekty i realizacje.
 
mgr sztuki inż. Aleksandra Mech


tworzenie stron warszawa - zadzwon do nas
Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami, nasz przedstawiciel pomoże w doborze najlepszej oferty dla twojej Firmy.

Spójna, przejrzysta, nastawiona na cel biznesowy. Taka powinna być Twoja strona internetowa. Każdy element na stronie ma za zadanie wspomagać rozwój Twojej Firmy w sieci.

Zadzwoń i dowiedz się więcej:
(+48) 537 48 48 44
tworzenie stron internetowych warszawa
 
Skontaktuj się z Nami

Skontaktuj się z Nami, nasz przedstawiciel pomoże w doborze najlepszej oferty dla twojej Firmy.

Spójna, przejrzysta, nastawiona na cel biznesowy. Taka powinna być Twoja strona internetowa. Każdy element na stronie ma za zadanie wspomagać rozwój Twojej Firmy w sieci.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: (+48) 537 48 48 44
Bizness plan
To przede wszystkim realizowanie założen naszych klientów i dążenie do osiągnięcia najlepszych wyników

Każda możliwość zwiększenia zasięgu twojej firmy jest na wagę złota. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to nieocenione źródło dochodów. Bądź krok przed konkurencją.

Mobilności stron www
Nasze projekty cechuje indywidualne podejście i wyjątkowość
Marketing społecznościowy
Nasza wiedza i diświadczenie zostały zbudowane na wieloletnim pracy w branży reklam internetowych.
Formularz kontaktowy
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie.